בלוג

IT

Alon Chen - אפריל 19, 2024

תשתיות חשמל מתקדמות: המפתח לתמיכה בבינה מלאכותית במרכזי מחשב

השימוש המוגבר ביישומי AI מתקדמים גורם לחוות השרתים לצמיחה בצריכת האנרגיה החשמלית במרכזי הנתונים, מה שמחייב פיתוח והטמעת שיטות חדשניות לניהול והתפלגות אנרגיה חשמלית יעילה יותר. פתרונות חדשניים להולכה וניהול האנרגיה מאפשרים התמודדות עם הדרישות הגבוהות.

קרא עוד

IT

Yigal Schneider - מרץ 31, 2024

יישום בינה מלאכותית (AI) בחוות שרתים עם Vertiv ואלכסנדר שניידר

האימוץ של ארכיטקטורות מחשוב עתירות ביצועים (HPC) צומח בקצב מהיר כדי לעמוד בדרישות של יישומי בינה מלאכותית (AI). ל-Vertiv ואלכסנדר שניידר יש את המומחיות הטכנולוגית, מגוון הפתרונות, השירותים ומהנדסי שירות בישראל כדי לאפשר התקנה ותפעול יעיל של התקנות ה-HPC שלך בעידן הבינה המלאכותית.

קרא עוד

IT

Marina Reitman - אוגוסט 09, 2022

קירור שרתים באמצעות נוזלים (Liquid Cooling)

ניצולת אנרגיה ברמה גבוהה דורשת מערכות קירור מעולות! השימוש בטכנולוגית קירור נוזלי (Liquid Cooling) נותן מענה מיטבי מאחר וקירור נוזלי ממנף את תכונות העברת החום הגבוהות יותר של נוזלים כדי לתמוך בקירור יעיל וחסכוני של ארונות שרתים בצפיפות גבוהה.

קרא עוד

IT

Yigal Schneider - אוגוסט 01, 2022

השוואה בין מערכות אל-פסק סטאטיות לבין מערכות אל-פסק רוטטיביות

כדי להקל על יזמים של חוות אירוח (Co-Location) ועל מתכנני חוות שרתים בבחירת המערכת האופטימאלית לגיבוי, בחרנו לסכם בצורה פשוטה ומובנת את הידוע על מערכות אל-פסק סטאטיות ומערכות אל-פסק רוטטיביות

קרא עוד

IT

Yigal Schneider - יולי 07, 2022

בואו ננפץ כמה מיתוסים ותפיסות שגויות לגבי חוות שרתים מודולרית בבנייה טרומית

פתרונות מודולריים מאפשרים בנייה של חוות שרתים חדשה בבנייה טרומית בכל גודל, בתוך מספר חודשים במקום שנים, אולם עדיין יש מי שחוששים. בחינה מדוקדקת של הפרטים מנפצת כמה תפיסות שגויות. חוות שרתים מודולרית בבנייה טרומית – לא מה שחשבתם!

קרא עוד

IT

Yigal Schneider - פברואר 21, 2022

פסי שקעים חכמים (Intelligent PDUs) וחוות השרתים המודרנית

הרחבת חוות השרתים לא תמיד פירושה תוספת בנייה והגדלת שטח רצפה. פסי שקעים חכמים (Intelligent PDUs) מאפשרים לנו גמישות ונותנים מענה לקיבולת משתנה ודינמית של הציוד בארונות השרתים.

קרא עוד

IT

Yigal Schneider - ינואר 30, 2022

6 יתרונות של שימוש במצברי ליתיום (Lithium-ion) במערכות אל פסק (UPS)

מצברי ליתיום (Li-ion) כובשים נתח שוק גדל והולך ביישומי מערכות אל פסק (UPS), לעומת מצברי עופרת (VRLA). בואו נבחן את היתרונות המעשיים הטמונים בשימוש במצברי ליתיום במערכות אל פסק

קרא עוד

IT

Yigal Schneider - ספטמבר 12, 2021

אש ותימרות עשן: החשיבות בניטור סביבתי של חוות השרתים

לניטור סביבתי של חוות השרתים וחיישנים חכמים בפסי השקעים יש תפקיד חשוב באיתור ומניעת שריפות במתקן! החיישנים מאפשרים קבלת התראות מוקדמות ומספקים תובנות יקרות ערך

קרא עוד

IT

Yigal Schneider - ינואר 20, 2022

מערכת פסי צבירה מודולרית מהימנה ובהתאמה אישית לחוות שרתים

להזנות קצה, מקטעים ויחידות Plug-in יש חשיבות מכרעת כשמדובר במערכת פסי צבירה.
מערכת פסי הצבירה של Starline מספקת פתרון איכותי ובטיחותי שהוא באמת ובתמים Maintenance Free ובכך מבטיחה בטיחות מקסימלית לעובדים ומאפשרת UPTIME מקסימאלי

קרא עוד

IT

Menni Hoffman - אוגוסט 24, 2021

מי מדבר? מעקב מצלמה אוטומטי אחר קול בחדרי ישיבות, אולמות הרצאה או כיתות לימוד

אחד האתגרים בא לידי ביטוי בעת דיון מרובה משתתפים או פאנל של מרצים, שאנו נדרשים לכוון את המצלמה לדובר. השילוב של מצלמות PTZ, מיקרופוני ועידה דינמיים, ומערכת שליטה ובקרה, נותן פתרון לאתגר זה בדיוק!

קרא עוד
More

עקוב אחרינו

Categories

Tags

צור קשר