מיזוג אוויר

מוצרי מיזוג האוויר לחדרי שרתים של Liebert מספקים פתרונות מבוססי מים מקוררים וקירור אוויר להמשכיות עסקית ולניצול אנרגיה ביעילות גבוהה ביותר. קו המוצרים כולל פתרונות In-Room, In-Row ו-In-Rack . ניצולת אנרגיה ברמה גבוהה דורשת מערכות קירור מעולות.

מערכות הקירור של Liebert מספקות אפשרויות Free Cooling בעזרת משפחת המוצרים של HPC. מערכות הקירור של משפחת AFC מוסיפות אפשרויות של קירור אדיאבטי לשיפור נוסף בניצולת האנרגיה.

מערכת קירור הוליסטית לחדרי שרתים של Liebert מנוהלת באמצעות בקרי iCOM ייעודיים של Liebert, האחראית על כל הרכיבים במערכת סגירת המעבר החכם, CRAC פנימי, יחידות מיזוג שורה ומערכות הקירור.

ניתן להשיג רמות גבוהות של ניצולת אנרגיה של 1.15 PUE בהתאמה לאקלים בישראל.

Dry Coolers

Frigel הובילה לשינוי בענף מיזוג האוויר במערכות הקירור האדיאבטיות שלה, כגון מע' DRY COOLERS, שמציעות חסכון של עד 95% בצריכת מים בהשוואה למגדלי קירור.  

קרא עוד

Vertiv Liebert CRV

פתרון קירור מדויק ומגוון, המציע בקרת טמפרטורה ולחות, סינון האוויר וניהול התראות לטיוב התנאים בחוות השרתים.

קרא עוד

LIEBERT® HPW

פתרון קירור לאתרי טלקום, אידיאלי עבור צמתי גישה מרחוק ובעל ביצועים גבוהים ליישומים ניידים.

קרא עוד

מערכות קירור נוזלי XDU 450 ו- XDU 1350

מערכות קירור נוזלי המאפשרות למנהלי חוות שרתים להפעיל קירור הנוזלי בסביבות ה-IT שלהם.

קרא עוד

Vertiv VRC – פתרון מיזוג אויר לארון שרתים בודד בחללים קטנים

מערכת הקירור Vertiv™ VRC מספקת  מיזוג אוויר פנימי יעיל של ארונות שרתים ותקשורת במתקנים קטנים. בעלת עיצוב קומפקטי המספק עד  3800 וואט של קירור שרתי IT. מספקת פעולה שקטה, עלויות תפעול נמוכות ומתוכננת לפעול 24×7.

קרא עוד

Liebert CWA

Liebert® CWA הוא קיר תרמי שנועד להעלות את הסף הטכנולוגי של יחידות טיפול באוויר במים צוננים עבור חדרי שרתים ללא רצפה צפה.

קרא עוד

מערכות מיזוג אוויר לחוות שרתים

Liebert הוא המותג המוביל בעולם ובישראל למיזוג אוויר של חוות שרתים וחדרי מחשב, ומאפשר לנהל מיזוג אוויר בחוות שרתים באופן יעיל, אמין וחסכוני במתקנים חשובים.

קרא עוד

מיזוג אוויר In Row

יחידות מיזוג שורתי Row Cooling CRV שלVertiv (Emerson) מספקות את יעילות ניצול האנרגיה הגבוהה ביותר, הקיבולת הגבוהה ביותר לכל טביעת רגל ומידת האמינות הגבוהה ביותר.

קרא עוד

מיזוג אוויר In-Rack

קירור In-Rack הינה שיטה יעילה וחסכונית למיזוג אוויר של ארונות שרתים בעומסים שבין 10KW ל-35KW לארון שרתים.

קרא עוד
More