מיזוג אוויר

מוצרי מיזוג האוויר לחדרי שרתים של Liebert מספקים פתרונות מבוססי מים מקוררים וקירור אוויר להמשכיות עסקית ולניצול אנרגיה ביעילות גבוהה ביותר. קו המוצרים כולל פתרונות In-Room, In-Row ו-In-Rack . ניצולת אנרגיה ברמה גבוהה דורשת מערכות קירור מעולות.

מערכות הקירור של Liebert מספקות אפשרויות Free Cooling בעזרת משפחת המוצרים של HPC. מערכות הקירור של משפחת AFC מוסיפות אפשרויות של קירור אדיאבטי לשיפור נוסף בניצולת האנרגיה.

מערכת קירור הוליסטית לחדרי שרתים של Liebert מנוהלת באמצעות בקרי iCOM ייעודיים של Liebert, האחראית על כל הרכיבים במערכת סגירת המעבר החכם, CRAC פנימי, יחידות מיזוג שורה ומערכות הקירור.

ניתן להשיג רמות גבוהות של ניצולת אנרגיה של 1.15 PUE בהתאמה לאקלים בישראל.

Liebert CWA

Liebert® CWA הוא קיר תרמי שנועד להעלות את הסף הטכנולוגי של יחידות טיפול באוויר במים צוננים עבור חדרי שרתים ללא רצפה צפה.

קרא עוד

מערכות מיזוג אוויר לחוות שרתים

Liebert הוא המותג המוביל בעולם ובישראל למיזוג אוויר של חוות שרתים וחדרי מחשב, ומאפשר לנהל מיזוג אוויר בחוות שרתים באופן יעיל, אמין וחסכוני במתקנים חשובים.

קרא עוד

מיזוג אוויר In Row

יחידות מיזוג שורתי Row Cooling CRV שלVertiv (Emerson) מספקות את יעילות ניצול האנרגיה הגבוהה ביותר, הקיבולת הגבוהה ביותר לכל טביעת רגל ומידת האמינות הגבוהה ביותר.

קרא עוד

מיזוג אוויר In-Rack

קירור In-Rack הינה שיטה יעילה וחסכונית למיזוג אוויר של ארונות שרתים בעומסים שבין 10KW ל-35KW לארון שרתים.

קרא עוד

מערכות Free Cooling

מערכות קירור (צ'ילרים) של Liebert לחוות שרתים תוכננו ליצירת המשכיות עסקית ויעילות אנרגטית גבוהה. מערכות הקירור חוזרות לפעולה מלאה תוך 60 שניות מנפילת המתח (התחלה מהירה).

קרא עוד

קירור עילי/תקרתי אופטימלי מבית Liebert לחדרי שרתים

יחידת הקירור Mini-Mate2 של Liebert המותקנת מעל תקרה אקוסטית מספקת את הפתרון האופטימלי והיעיל ביותר במצבים שבהם נדרש קירור מדויק ובקרת לחות לציוד ה- IT וקיימת מגבלה של שטח ריצפה.

קרא עוד