ניהול כבילה

אלכסנדר שניידר, הנציגה הבלעדית בישראל של חברת Panduit, מציעה מגוון מוצרי כבילה חדשניים ואיכותיים המייעלים ומקצרים את תהליך ההרכבה ונותנים ערובה לאיכות לאורך שנים.

קו המוצרים עומד בתקנים צבאיים, תעופתיים ובינלאומיים וכולל ,חבקים, תופסנים, נעלי כבל, מחברים, אביזרי זיהוי שרוולים מתכווצים ועוד. אנו מחזיקים מלאי נרחב לאספקה מיידית ביום ההזמנה או למחרת.

מוצרי ניהול כבילה

סולם כבילה Legrand GLO-4

סולם הכבילה GLO-4 של Legrand הוא פתרון ניהול כבילה המיועד לתמוך ולארגן כבלים ביישומים שונים. עשוי מפלדה מאסיבית וכולל עיצוב סולם בעל ארבע שלבים המספק פלטפורמה חזקה ויציבה לכבלים.

קרא עוד

פתרונות אנרגיה סולארית

בשנים האחרונות חווה התעשייה הסולארית צמיחה וטרנספורמציה משמעותית. מה שהחל כפאנלים סולאריים פשוטים התפתח למכלולים מתוחכמים של ממירים סולאריים, מערכות בקרה ומערכות תמסורת. עם התקדמות הטכנולוגיה, אנרגיה סולארית הפכה זולה יותר וידידותית יותר לסביבה. קו פתרונות אנרגיה סולארית של Panduit משלב השקעה במחקר ופיתוח, מעניק כיסוי נרחב ל-BOS (איזון מערכת), ממקסם את היעילות ומפחית את …

קרא עוד

מערכות Pan-Steel® Stainless Steel

מערכות Pan-Steel של Panduit מספקת פתרון חזק ואמין עבור יישומים משתנים בתעשיות כמו נפט ובתי זיקוק, ספינות, 5G, אנרגיה חלופית, ייצור רכב חשמלי ותחבורה.

קרא עוד

לוח הבקרה Panduit Control Panel

פתרונות המאפשרים אופטימיזציה של שטח, פרודוקטיביות, בטיחות ואבטחה.

קרא עוד

חבקים ואביזרי כבילה

אנו מספקים מוצרי ניהול כבילה במגוון גדלים, חומרים וצבעים, המותאמים ליישומים בשטחים סגורים, פתוחים או בתנאי סביבה קשים.

קרא עוד

נעלי כבל (Terminals)

מגוון נעלי כבל (Terminals) של חברת Panduit הכולל נעלי כבלים טבעתיות ומזלגות, מבודדות ולא מבודדות, סופיות, ונעלי כבל מתנתקות (Disconnect). נעלי הכבל מיוצרות באיכות גבוהה ועומדות במגוון תקנים

קרא עוד

אביזרי הגנה

אנו מציעים אביזרי הגנה המספקים פתרון חסכוני ופשוט לבידוד, הגנה, אריזה בחבילה ולקידוד לפי צבעי רכיבים וכבלים.

קרא עוד

מדבקות ואביזרי סימון

אנו מציעים מגוון רחב של מוצרים וכלים לתעשייה הנותנים מענה לסימון כבלים וחוטים.

קרא עוד

תעלות

אנו מציעים מגוון תעלות המאפשרות חיסכון של עד 30% מגודל לוח החשמל תוך ניצול אופטימאלי של חלל לוחות הבקרה לניהול כבילה.

קרא עוד