חברת Panduit מספקת תשתיות לפס רחב ותשתיות פיזיות חיוניות לחדרי שרתים, לחברות ולרשתות campus עם מערכות אופטיות מקיפות, המעניקים רמה גבוהה של ביצועים, מהימנות ומדרגיות.

המערכות האופטיות של Panduit עומדות בדרישות העדכניות ביותר ומספקות נתיב מעבר ליישומי העתיד באמצעות מינוף של טכנולוגיות מובילות, עיצוב חדשני ומומחיות בניהול כבילה.

המערכות האופטיות המתקדמות כוללות כבלים אופטיים, מחברים, מודול מתאם, לוחות מתאם, קסטות, מארזים, מגשרים אופטיים, צמות מורכבות, מכשירים ועזרים לפיזור כבלים עבור יישומים חד-אופניים (single mode) או רב-אופניים (multimode). יחד, מעניקים רכיבים אלו פתרון שלם ליישום של ערוצים אופטיים ורשת בקצב נתונים גבוה, כמו גם לתמיכה במוכנות לקצבים של 40Gb/s ו- 100Gb/s בעתיד, המביאים לשיפור בביצועים, במודולריות ובמדרגיות של התשתית הפיזית.

fiber_system_video_thumb


פנלים אופטיים וקסטות

קסטות אופטיות QuickNet MTP כוללות מתאמי LC או SC המיוצרים מראש (pre terminated) לפרישה קלה ומהירה ביישומים של צפיפות גבוהה, מספקים עיצוב גמיש וניצול יעיל של שטח הארון. חיבור קסטות אופטיות עם הרכבות כבלים אופטיים בצפיפות גבוהה מאפשרים לחיבור מהיר של יישומים מרוחקים או יישומי חדרי שרתים.


מגשרים אופטיים

מגשרי כבלים אופטיים ופיגטיילים (Pigtails) מאפשרים ליישומים חיבור ישיר או מוצלב (cross-connect) במתקני כניסה, חדרי תקשורת, חדרי שרתים ובשולחן העבודה.

מגשרים אופטיים תומכים ביישומי רשת אופקיים, ובסביבת השרתים הכבלים כוללים חומרי כיסוי מופחת עשן ללא הלוגן (LSZH) על מנת להתאים להנחיות כבילה מקומיות.

הפיגטליים (Pigtails) האופטיים המוכנים pre-terminated מעניקים תמיכה ליישומי חיבור בהלחמה. מגשרים אופטיים ופיגטיילים זמינים עם סיבים מסוג OM4,‏ OM3,‏ OM2, OM1 או OS1/OS2 על מנת לעמוד בכל רמות ודרישות הביצועים.


טראנקים (Fiber Trunks)

הטארנקים (Fiber Trunks) מאפשרים פרישה מהירה של קישורים קבועים בצפיפות גבוהה, עבור יישומים של חדרי שרתים הדורשים התקנה מהירה של תשתית, כגון אזורי כבילה אופקיים וחיבור אזורי משנה.

הטרנקים (Fiber Trunks) משפרים את היכולת לניתוב הכבל בסביבה צפופה וניצול יעיל של שטח המעבר והפחתה משמעותית של זמן ההתקנה והעלות.

 הטרנקים (Fiber Trunks) כוללים דחיפה/משיכה בריבוי סיבים (MPO) ומחברים אופטיים נפרדים, מה שמעניק תאימות, גמישות וביצועי מערכת בכל יישומי הקישור הקבוע.


כבלים אופטיים

מגשרי כבלים אופטיים ופיגטלים (Pigtails) מאפשרים ליישומים חיבור ישיר או מוצלב (cross-connect) במתקני כניסה, חדרי תקשורת, חדרי שרתים ובשולחן העבודה.

מגשרים אופטיים תומכים ביישומי רשת אופקיים ובסביבת השרתים הכבלים כוללים חומרי כיסוי מופחת עשן ללא הלוגן (LSZH) עבור התאמה להנחיות כבילה מקומיות.

הפיגטלים (Pigtails) האופטיים המוכנים pre-terminated מעניקים תמיכה ליישומי חיבור בהלחמה. מגשרים אופטיים ופיגטלים זמינים עם סיבים מסוג OM4,‏ OM3,‏ OM2, OM1 או OS1/OS2 על מנת לעמוד בכל רמות ודרישות הביצועים.


קסטות אופטיות

קסטות אופטיות MTP של חברת Panduit נועדו להתקנות רשת בצפיפות גבוהה. הקסטות הינן מודולריות ומספקות עיצוב חסכוני ואמינות ומדרגיות ברמה גבוהה. קסטות LC ו-SC מיוצרות מראש (pre-terminated) לפרישה קלה, מהירה וחסרת תקלות. משלוח בישראל באותו היום ישירות מחברת אלכסנדר שניידר.


מארזים אופטיים

מארזים אופטיים לארון נדרשים להכיל את כל הכבלים האופטיים, ההלחמות, המחברים והמגשרים האופטיים באופן מאורגן, מנוהל ומוגן. יש לאחסן את כל הטראנקים (Trunks), המחברים, המגשרים האופטיים, לוחות מתאם אופטי (FAP) ולוחות ההעמסה האופטיים (FMP) במארזים. המארזים כוללים ניהול כבילה ובקרת קימור רדיוס אינטגרליים עבור מעבר לסדרי כבלים אנכיים (vertical cable managers). מארזים אופטיים מיוצרים מחומרי פלדה. להתקנה של כבילה ומחברים, יש להסיר את הדלת הקדמית/אחורית היצוקה.

מארזים 1RU ו- 2RU מספקים גישה מלאה מלפנים ומאחור בעזרת מגירה שמחליקה קדימה ואחורה. מארזים 3RU ו-4RU כוללים תכנון למחיצה קבועה. המארז כולל גם מגוון נקודות כניסה/יציאה לטראנקים.


PAN MPO

מחבר PanMPO  הינו מחבר MPO אופטי זמין שיכול לשנות קוטביות וסוג (זכר/נקבה) בצורה פשוטה מאוד ובתוך מספר שניות. משמעות הדבר היא שבעת הצורך לעבור ל- 40G, ניתן להחליף מחברים ולשמור על תאימות לתקנים ללא החלפת התשתית האופטית.


מגשרי LC לחיבור מהיר

מגשרים אופטיים Push-Pull LC Duplex Fiber Optic Patch Cords כוללים מכסה מסוג דחיפה-משיכה ותופסן דו-כיווני, המאפשרים נגישות קלה באזורים צפופים בעת פרישה של לוחות ניתוב LC בצפיפות גבוהה ביישומי חדרי השרתים. המגשרים זמינים בכבל (OFNR), פלנום (OFNP) ובכבלי "מופחת עשן ללא הלוגן" (LSZH) עבור התאמה להנחיות כבילה מקומיות. מגשרים אופטיים Push-Pull LC Duplex Fiber Optic Patch Cords זמינים עם סיבים מסוג OM4‏, OM3‏ או OS1/OS2 על מנת לעמוד בדרישות של Gigabit Ethernet ו- 10Gigabit Ethernet, כמו גם בערוצים אופטיים במהירות גבוהה.