טבע

פרמצבטיקה

תכנון ובניית חדר שרתים מאובטח בצפיפות גבוהה

המשימה

טבע, חברת התרופות הגנריות הגדולה בישראל, ביקשה להקים בישראל חדר שרתים מאובטח היכול להכיל ארונות IT של עד 35 קילוואט. לאחר תהליך סינון קפדני, נבחרה חברת אלכסנדר שניידר לספק את כל  ציוד התשתית הפיזית (Layer 1)  של חדר השרתים.  

אלכסנדר שניידר התבקשה לספק מערכות לחדר שרתים תת-קרקעי של 3 מגה וואט, 1,000 מ"ר, ביתירות N+1, שנועד לתמוך בארונות בצפיפות גבוהה עד 35 קילוואט, כמו גם בארונות תקשורת של עד 12 קילוואט ליחידה.

הפתרון ותהליך העבודה

על מנת לעמוד בדרישות  הלקוח, שילבנו את הרכיבים המתקדמים ביותר:

  • פסי צבירה מודולריים (Busbars) של חברת Starline המאפשרים ללקוח לבצע תוספות ושינויים (MAC) בחלוקת ההספק, ללא זמני השבתה. פס צבירה אחד נועד לתלייה מעל לארונות השרתים, ופס נוסף לפריסה מתחת לתקרה הצפה.
  • קירור בצפיפות גבוהה עד 35 קילוואט לכל שרת בתצורת קירור ארון (In-Rack) של Liebert.
  • יחידות מים קרים עם מיזוג שורתי (In-Row) של Liebert, המקררות את ארונות התקשורת של חברת Panduit הכוללים ניהול ספיקת אוויר עבור מתגי Cisco 7800.
  • יחידות מיזוג אוויר היקפיות מסוג CRAC של Liebert, אשר שולטות בלחות ומספקות קירור נוסף לגיבוי.
  • חיבוריות אופטית בצפיפות גבוהה Panduit OM3 מאפשרת העברת נתונים מהירה בפס רחב, והינה קלה להתקנה ולניהול.

בנוסף, סיפקה חברת אלכסנדר שניידר שירות הסמכה מבצעית של חדר השרתים לפני ההשקה. צוות המומחים שלנו ביצע בדיקה של חדר השרתים החדש בעומסים אמיתיים ותחת תרחישים שונים, באמצעות מערכות אמולציה המדמות בצורה מדויקת את פעילות השרתים, חיישנים אלחוטיים ותוכנה שפותחה במיוחד עבור ההסמכה המבצעית. הבדיקה זיהתה את כל הסיכונים שעלולים היו לגרום  לזמני השבתה בעתיד, ותרמה לשיפור הביצועים של חדר השרתים.

התוצאות

חדר השרתים נמסר כשהוא מוכן לפעילות מלאה  ואפשר לחברת טבע ליהנות ממקסימום זמינות של שירות במינימום הוצאות תפעול (Opex), כמעט ללא זמני השבתה.

הובלת אינטגרציית הפרויקט: Magalcom


תכנון חוות שרתים: מיקי זיו


תכנון מיזוג אוויר: HRVAC

Related Solutions & Services