ארונות ומסדים

חברת אלכסנדר שניידר מציעה מגוון רחב של ארונות ומסדים "19 לחדרי שרתים, צב"ד, יישומי חוץ ויישומים תעשייתיים וצבאיים. הארונות והמסדים עשויים מאלומיניום ופלדת אל-חלד, וכוללים מגוון רחב של אביזרים המספקים פתרון מלא ומקיף.

הפתרונות שאנו מציעים מותאמים לצרכי הלקוח, החל מארון סטנדרטי ועד למסדים חכמים ומשולבים, אשר כוללים מערכות חדרי שרתים, חשמל, קירור, נעילה וניטור סביבתי.

ארונות שרתים

אנו מציעים מגוון ארונות המתאימים לכל השרתים הקיימים בשוק ומיועדים לעומסים כבדים.

קרא עוד

ארונות ליישומי רצפת ייצור

התכנון החדשני של הארונות התעשייתיים מאפשר לפרוש ציוד בהתקנה מהירה, ובמקביל להקטין את הסיכון לזמן השבתה כתוצאה מחימום יתר של המתג.

קרא עוד

ארונות חוץ

ארונות החוץ מהווים פתרון אינטגרטיבי הכולל מודולריות המאפשרת הרחבה עתידית. אנו מציעים ארונות חוץ במגוון גדלים וחומרים שונים.

קרא עוד

מארזים מוקשחים וניידים

בעקבות הניסיון העשיר שרכשנו במסגרת אינספור שיתופי פעולה עם תעשיית התקשורת והביטחון, פיתחנו מומחיות גבוהה בתכנון ועמידה בדרישות ליישומי חוץ ופנים.

קרא עוד

חשמל ובקרה

אנו מציעים מגוון רחב של מוצרים, לרבות ארונות פלדה ופלדת אל-חלד לתלייה על קיר או להצבה על הרצפה, קונסולות, ארונות חוץ ותיבות מסוף.

קרא עוד

מסילות טלסקופיות

מסילות טלסקופיות של חברת Accuride מתאימות ליישומים המיועדים למחשבים תעשייתיים, אלקטרוניקה ורפואה.

קרא עוד

פתרונות תרמים לפיזור חום

אנו מציעים מגוון פתרונות פיזור חום, כגון מאווררים, מגירות אוורור, מחליפי חום ומיזוג אוויר.

קרא עוד

ריהוט טכני וקונסולות לחדרי שליטה ובקרה

אנו מספקים ריהוט טכני איכותי, מודולרי, חזק, מותאם אישית וארגונומי, המעניק תאימות איכותית של תצוגת וידאו וניהול כבילה מקצועי, לחדרי שליטה ובקרה

קרא עוד