חדשות ואירועים

חדשות אחרונות

31.7.2023

אלכסנדר שניידר ו-Vertiv מעדכנות הנחיות לחוות שרתים בזמן חום קיצוני

ההמלצות האחרונות מתמקדות בתחזוקה מונעת והפחתת השימוש באנרגיה

21.6.2023

PANDUIT Nylon 612- אזיקוני כבלים עמידים בפני מזג אוויר

אזיקוני הכבלים Nylon 612 של Panduit מציגים שיפורים בחוזק, עלות מופחתת, עמידות כימית טובה יותר וחיים ארוכים יותר, מה שהופך אותם כתמורה מיטבית ופתרון מופלא עבור יישומים שונים

30.6.2022

חדש מחברת אטלונה – מצלמת ePTZ משולבת מיקרופון למתחמי פגישות ולמשרד הביתי

מצלמת ePTZ איכותית התומכת ברזולוציה מקסימלית K4, משולבת מיקרופון כפול מובנה לכיסוי מיטבי של 5 מטר, בעלת זווית צילום רחבה של 110 מעלות, המתאימה לשימוש במתחמי פגישות או למשרד הביתי.

13.6.2022

Edge Clip – פתרון להתקנת כבילה בסמוך לחתכי דפנות

Edge Clip של חברת פנדוויט (Panduit) הוא פתרון חזק, אסתטי ומהיר להולכת כבילה ללא שימוש בדבקים, ברגים או כלי עבודה. אפשרויות ההתקנה מגוונות ומתאימות לטווח רחב של עובי דפנות 0.7-6 מ"מ.

19.5.2022

RapidID – הדור הבא של תיעוד ומיפוי אוטומטי של מגשרי נחושת ואופטיקה

RapidID – מערכת תיעוד ומיפוי חיבורי מגשרי התקשורת (נחושת ואופטיקה) של חברת פנדוויט (Panduit), מציעה פתרון חדשני מבוסס תוכנה המצמצם את עלות וזמן התיעוד עד 50%

18.5.2022

חדש מחברת אטלונה – רמקול שולחני משולב מיקרופון USB / Bluetooth למתחמי פגישות ולמשרד הביתי

רמקול שולחני משולב מיקרופון USB / Bluetooth למתחמי פגישות ולמשרד הביתי המיועד לשימוש בשיחות ועידה אונליין, בעל איכות סאונד גבוהה במיוחד ובעיצוב חדשני.

11.4.2022

פנדויט מציגה את הגרסה החדשה והמשופרת של מערכת ניתוב הכבילה FiberRunner

הגרסה החדשה והמשופרת של מערכת ניתוב הכבילה המודולרית FiberRunner מיוצרת מחומר עמיד, ללא הלוגן, לבטיחות אש טובה יותר LSZH, העומדת בתקנים מחמירים UL 94V-0.

27.3.2022

חדש מ Vertiv (Liebert) – סדרת אל פסק Edge line-interactive UPS עם מצברי ליתיום-יון

סדרת אל פסק Edge line-interactive UPS החדשה עם מצברי ליתיום-יון של חברת Vertiv (Liebert), מספקת מתח יציב, גיבוי והגנה מיטבית על ציוד קריטי מפני הפרעות והפסקות חשמל.

16.3.2022

FlexFusion – הדור הבא של ארונות שרתים ותקשורת בהתאמה אישית

ארונות מסדרת FlexFusion של חברת פנדויט (Panduit) מתאימים לכל סוגי הדטה סנטר, מאפשרים זרימת אוויר מקסימלית לקירור מיטבי, ניהול כבילה מושלם וגישת שירות נוחה.

More