פתרונות מתקדמים בפריסה וניהול כבילה אופטית

Zachi Shainer - ספטמבר 9, 2018 - 0 comments

ככל שהדרישות העסקיות הולכות ונעשות מורכבות יותר, גוברת הדרישה לפריסה קלה ומהירה של תשתיות רשת בצפיפות גבוהה (high-density) המתאימות להעברת נתונים במהירות גבוהה ומאפשרות ביצועי רשת אמינים. המארזים המסורתיים הפכו למכשול כאשר נדרשת שמישות, אמינות-רשת ועיצוב גמיש המאפשר נגישות קלה באזורים צפופים בעת פריסה.

HD Flex, המערכת האופטית המתקדמת של חברת Panduit כוללת כבלים אופטיים, מחברים, מודול מתאם, לוחות מתאם, קסטות, מארזים, מגשרים אופטיים, צמות מורכבות, מכשירים ועזרים לפיזור כבלים עבור יישומים single mode או multimode. יחד, מעניקים רכיבים אלו פתרון שלם ליישום של ערוצים אופטיים ורשת בקצב נתונים גבוה, כמו גם לתמיכה במוכנות לקצבים גבוהים יותר בעתיד, ולמודולריות ומדרגיות של התשתית הפיזית.

 

 

מאפייני המערכת כוללים:

  1. מגש ניתוב מפוצל (Split Tray) – מפחית את הסיכון בניתוק קווים פעילים.
  2. מבואות מוגפים (Shuttered Adapters) – מחבר הכולל הגנה מפני אבק וחלקיקים זרים. המגוף נשאר סגור בקדמת המבואה עד לחיבור המחבר.
  3. מודול קסטות (Cassettes) נוח לשימוש – מאפשר התקנה מהחזית או מחלקו האחורי של מגש הניתוב. מפחית את הסיכון בניתוק קווים פעילים בהתאם לתנאים הקיימים בפועל.
  4. ריבוי חיבורים – (144 חיבורים אופטיים ב 12 קסטות למגש ניתוב) ריבוי חיבורים מסוג LC ו MPO במגש ניתוב אחד חוסך עד לכדי 2/3 משטח הארון ביחס לפנל ניתוב 24 חיבורים רגיל, וחוסך בהתאמה כ 1/3 משטח הארון ביחס לפנל ניתוב 48 חיבורים. כמות החיבורים נשארת זהה גם בהמרה מ- LC ל-   MPO
  5. ניהול כבילה מובנה (Integrated Cable Management) – ניהול כבילה מובנה אופטימאלי המאפשר גישה מאובטחת.
  6. ניהול כבילה אופקי (Side Trunk Cable Management) – ניצול מיטבי של שטח ההתקנה באמצעות ניהול כבילה אופקי המאבטח את הכבילה במהלך טיפולים ואחזקה.
  7. גישה קלה ובטוחה לחיבורים (Easy Access to Connections) – ניהול כבילה חדשני המאפשר גישה בטוחה ונוחה לכל המחברים.
  8. מאפיינים נוספים:
  • חיבור בצפיפות של 144 סיבים ב LC DUPLEX או 864 סיבים בחיבור MPO ל U1
  • מחברים בשיטת Push-Pull לניהול כבילה בטוחה
  • שינוי קל ומהיר של מגדר (זכר/נקבה) ושינוי קוטביות של מחבר ה MPO

 

fiber_system_video_thumb

 

למידע נוסף, מוזמנים ליצור אתנו קשר במייל info@schneider.co.il או טלפונית 09-8924444 ונשמח לעמוד לרשותכם במציאת הפתרון המתאים עבורכם.